Про нас

ТОВ «КПГ-консалт» , компанія, яка надає послуги бухгалтерського, податкового, кадрового та юридичного аутсорсингу для підприємств та ФОПів. Наші працівники мають не тільки знання, а і практику їх застосування, тому завжди готові своєчасно відреагувати, підтримати та фахово супроводжувати компанії відповідно до їх діяльності.

Повний комплекс бухгалтерських послуг у Львові

Ведення бухгалтерського обліку – це один з китів, на якому базується бізнес власника. Це цифри, на основі яких приймаються рішення, отже вони мають бути реальними, тобто правильними. А це довгий і клопіткий процес, який починається з первинних документів, правильності їх обліку , що у майбутньому формує фінансову звітність, яка відображає стан підприємства. І для цього потрібні не тільки знання, а і досвіт, практика, професійне судження і все це має відповідати законодавчим нормам. Тому Бухгалтерські послуги Львів – ідеальний варіант для компаній і приватних підприємців, які йдуть в ногу з часом. При співпраці з нами Ви можете сфокусуватися на розвитку бізнесу. Ми беремо на себе всю паперову роботу та позбавляємо Вас від турбот! До наших головних послуг відносяться:

 • бухгалтерські послуги – професійна допомога, завдяки якій компанія виходить на якісно новий рівень. Це підготовка та здача звітів, тісна взаємодія з представниками контролюючих органів, відновлення бухгалтерського обліку;
 • кадровий облік – комплекс процесів, під яким мається на увазі документальне оформлення прийому, переміщення і звільнення працівників. Це затребувана послуга, завдяки якій зменшуються витрати на оплату праці та мінімізуються ризики порушення трудового законодавства;
 • експрес-аудит – захід, за допомогою якого виявляються помилки і порушення в складанні податкових декларацій та в веденні бухгалтерського обліку. Перевірка проводиться в стислі терміни. Вона особливо ефективна перед здачею річного балансу, при зміні головного бухгалтера, при оцінці податкових ризиків;
 • консультації – фахівці ТОВ «КПГ Консалт» допомагають розібратися в різноманітті нормативних актів. Також надаються відповіді на питання про складання бухгалтерських звітів, про терміни проведення податкових виплат;
 • допомога в реєстрації і в закритті підприємств – послуга, якою користуються фізичні особи та організації. Це розробка пакету реєстраційних документів, відкриття розрахункового рахунку, постановка на облік в державних органах.

Подання звітності, аналіз фінансових ризиків, податкове планування – лише частина бухгалтерських послуг, які ми надаємо. ТОВ «КПГ Консалт» працює на ринку послуг протягом багатьох років. За час діяльності ми придбали величезний досвід та широку аудиторію клієнтів. До нас звертаються власники компаній і приватні підприємці, які цінують свій час. Вони займаються бізнесом, а нам довіряють вирішення завдань, пов’язаних з оптимізацією бухгалтерського обліку, складанням податкової звітності, взаємодією з державними органами.

Конкурентні переваги аутсорсингу бухгалтерських послуг

Надання бухгалтерських послуг необхідне всім, хто зацікавлений у розвитку бізнесу! У ТОВ «КПГ Консалт» працюють професіонали, які мають відповідну підготовку та підвищують кваліфікацію. Це бухгалтери, консультанти з оподаткування, юристи та експерти. Наші фахівці грамотно підходять до вирішення поставлених завдань та використовують весь свій досвід. Це гарантія отримання прекрасного результату! Аутсорсинг бухгалтерських послуг – форма взаємовідносин, яка передбачає передачу ведення бухгалтерського обліку стороннім фахівцям. Це актуальний варіант для індивідуальних підприємців та керівників організацій. Чому? Тому що в ході ведення бізнесу доводиться вирішувати масу питань, які не пов’язані з розвитком компанії. До них відноситься здача звітів до контролюючих органів, підготовка фінансової звітності з врахуванням всіх вимог, розрахунок заробітної плати. Якщо Вас цікавить бухгалтерське обслуговування, скористайтеся послугою аутсорсингу. Це вигідна пропозиція, для якої характерні конкурентні переваги:

 • перерозподіл відповідальності за виконання важливих процесів – відповідальність покладається на аутсорсингову фірму. Наші фахівці приймають правильні рішення та якісно виконують роботу;
 • економія коштів – вартість послуг нижча, ніж заробітна плата штатного бухгалтера. Ціна аутсорсингу бухгалтерських послуг залежить від обсягу документообігу і від кількості найманих працівників, яким нараховується заробітна плата;
 • економія часу і акцентування уваги на розвитку компанії – не потрібно відволікатися на сторонні процеси. Можна зосередитися на тому, щоб компанія процвітала та розширювала горизонти своєї діяльності;
 • можливість отримання консультацій – фахівці широкого профілю дають відповіді на будь-які питання. Вони прекрасно розбираються в своїй роботі. При необхідності співробітники аутсорсингової фірми відстоюють інтереси компанії в різних державних інстанціях;
 • надійність – керівникам фірм не потрібно ні про що переживати, оскільки гарантується правильність бухгалтерського обліку. Всі завдання виконуються грамотно та в передбачені терміни. Таким чином виключається ймовірність виникнення проблем.

Аутсорсинг бухгалтерського обліку та аудиту з ТОВ «КПГ Консалт» – доцільне рішення для індивідуальних підприємців та компаній. При співпраці з нами оптимізується робота підприємства, усуваються ризики отримання штрафів за порушення при здачі документації, забезпечується ефективний розвиток бізнесу. Після укладання договору з нашою організацією Ви забудете про податкові перевірки, підготовку декларацій, складання звіту про рух грошових коштів. Такі турботи ми звалюємо на свої плечі!

Наші основні цінності

Якщо Вам потрібні послуги бухгалтера у Львові, зателефонуйте нам! До наших головних цінностей відноситься:

 1. Професійна етика – ми не розголошуємо конфіденційну інформацію. Це ключовий принцип, якого дотримуються співробітники ТОВ «КПГ Консалт». Клієнти цінують таку перевагу і користуються нашими послугами.
 2. Кваліфікація – в компанії працюють справжні фахівці. Вони постійно підвищують кваліфікацію та знаходяться в курсі змін в законодавстві.
 3. Якість бухгалтерських послуг – ми несемо відповідальність за свою роботу. При співпраці з нами ризик виникнення проблем знижується до нуля. Ведення бухгалтерського обліку здійснюється з урахуванням особливостей бізнесу кожного клієнта.
 4. Доступність – вартість наших послуг прийнятна. Ціни формуються, виходячи з обсягу роботи.
 5. Консультаційна підтримка – ми оперативно відповідаємо на питання та надаємо рекомендації. Наші фахівці спілкуються з клієнтами по телефону, по пошті та виїжджають на об’єкти.

Бухгалтерський облік і аудит – важливий напрямок роботи будь-якої компанії. Для нас це робота, якій приділяється максимум уваги. Зверніться до нас та укладіть договір бухгалтерського аутсорсингу або замовте експрес-аудит. Ми зацікавлені в стабільному розвитку бізнесу своїх клієнтів. Це головний момент, завдяки якому забезпечуються хороші результати та виключаються ризики з нарахуванням штрафів!

Наша команда

Розум Наталія - спеціаліст з кадрового діловодства

Гуцул Наталія - головний бухгалтер

Романюк Орися - спеціаліст по заробітній платі та спрощеній системі оподаткування

Світлик Галина - спеціаліст по ПДВ

Наші основні цінності

Якість

Ми серйозно відносимось до поставлених задач, тому результат нашої роботи підтвердять більше 250 вдячних клієнтів

Етика

Ви ніколи не почуєте від нас те що зможе образити. Дотримання норм поведінки – одна з основних цінностей нашої компанії.

Фаховість

Великий багаж знань, 15 років досвіду та сотні задоволених клієнтів, лиш пітверджують нашу фаховість